Participants per event

World Indoor Rowing Championships

Back to the list of events

Indiv 30-39 ans Homme/Man 500

Participant Structure
SCOTT KEVIN (FRANCE)
CAP MARARA TAHITI
COIA RUDY (FRANCE)
Rudy
FRELIEZ SYLVAIN (FRANCE)
FRELIEZ SYLVAIN
AUBRY FLORENT (FRANCE)
AUBRY FLORENT
TETARD BRUNO (FRANCE)
TETARD BRUNO
FOULONNEAU VINCENT (FRANCE)
Foulonneau Vincent
DUPETY HUGO (FRANCE)
ENCOURAGEMENT - SESN
SMYTH ALAN (IRLANDE)
Alan Smyth
KING MICHAEL (AUSTRALIE)
Elevate
FERNANDEZ DIEZ ALBERTO (ESPAGNE)
España
PITANCE FRANCOIS-XAVIER (FRANCE)
LYON AUN
LOVY JULIEN (FRANCE)
LOVY JULIEN
MARCHIONINI THOMAS (FRANCE)
RENNES SR
ELISSALDE MATHIEU (FRANCE)
ELISSALDE MATHIEU
LAVOINE ANTOINE (FRANCE)
Crossfit Louvre
ERB AURELIEN (FRANCE)
ARMENTIERES CLL
SANDS DAVID (ROYAUME-UNI)
Red Line Rowers
HAMONIAU TRISTAN (FRANCE)
Poséidon
STRACHAN ROBERT (ROYAUME-UNI)
Strachan HFN
RACKSTRAW DAVID (ANGLETERRE)
DAVID RACKSTRAW
BEAUGER DAVID (FRANCE)
BEAUGER DAVID
BOUYRELOU LLOYD (FRANCE)
BOUYRELOU LLOYD
BENAVENTE MIANA MOISES (ESPAGNE)
IT Unlimited Power
ROSS LAWRENCE (ANGLETERRE)
RowElite
ELVIN STUART (ROYAUME-UNI)
British Army
STEELS BRETT (ROYAUME-UNI)
British Army
POLLOCK SCOTT (ROYAUME-UNI)
British Army
WELCH PHIL (ROYAUME-UNI)
British Army
MORLAAS-COURTIES PASCAL (FRANCE)
BUTRY SUR OISE VOA
BENGTSSON MORGAN (SUÈDE)
Landskrona Roddklubb
CHATEAU DEGAT STÉPHANE (FRANCE)
Chateau degat Stéphane
CONDEMI MAXIME (FRANCE)
SETE AV
TROPEE AURELIEN (FRANCE)
TROPEE AURELIEN
VAIT INDREK (ESTONIE)
EST1
SEGATTA MICHELE (ITALIE)
PROSPORT TRENTO ITALY
GIROD MAXIME (FRANCE)
GIROD MAXIME
MELSON JON (ROYAUME-UNI)
Jon Melson
GIOUPIS GEORGIOS (GRÈCE)
Coast Rowing Team
LEQUY JORDAN (FRANCE)
LYON CA
RUTZ OLIVIER (FRANCE)
l'Arène Crossfit Senart
REMMERS MAIKO-BENEDIKT (ALLEMAGNE)
Polizei Niedersachsen
AUGUSTO JEAN PHILIPPE (FRANCE)
AUGUSTO
DUGGAN DAVID (IRLANDE)
Kilmacsimon Rowing Club
PERROT SYLVERE (FRANCE)
WRICH PERROT SYLVERE
MIRALLES GABRIEL (FRANCE)
PERPIGNAN AV 66
SAVAGE PAUL (ANGLETERRE)
Royal Air Force
JACKMAN TOM (ANGLETERRE)
Royal Air Force
BLEUSE THOMAS (FRANCE)
BLEUSE THOMAS
MÄKIPELTO JOONAS (FINLANDE)
Turun soutajat
GONCALVES DAVID (FRANCE)
GONCALVES DAVID
DETEMMERMAN JODY (BELGIQUE)
STIVE
CHAOUACHI WAHID (TUNISIE)
TNV PENTATHLON MODERNE
WULLER REGIS (FRANCE)
WULLER REGIS
CARMONA CLEMENT (FRANCE)
EVIAN CA
BOUSQUET MICKAEL (FRANCE)
BRIVE CSN
HOUSSET PIERRE-EDOUARD (FRANCE)
BEAUCAIRE AV
CORTÈS SAMY (FRANCE)
Cortès samy
MERCIER JEAN (FRANCE)
JOINVILLE AMJ

Event sponsors